Hattar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CYLINDERHATTAR, PLOMMONSTOP, 4 st., 1900-talets första hälft, London, Wien samt Stockholm, Paul U. Bergströms, Stockholm (PUB), H. A. B., Stockholm, 3 hattaskar medföljer
Smärre slitage
854351
2020-12-16