Hattar

Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar
Hattar

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

CYLINDERHATTAR, PLOMMONSTOP, 4 st., 1900-talets första hälft, London, Wien samt Stockholm, Paul U. Bergströms, Stockholm (PUB), H. A. B., Stockholm, 3 hattaskar medföljer

Smärre slitage

854351

2020-12-16