Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, fanerad i valnöt och mahogny, E. A. Sterner, Björnlunda 1930-tal, rokokostil, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 83, 90x56 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage
854363
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här