Bokhylla teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA, fanerad i teak, Pettersson & Nilsson, Stockholm, 1950/60-tal, med lampa, höjd ca 148, 129x43 cm, nyckel (1) medföljer
Kuntoraportti
Ytskador
854366
Päivämäärä:
2020-12-16