Hermès skor stl 38
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERMÈS, skor, stl 38, sandalett modell med ankel strap, lila suede, invändigt skinnklädd, justerbar ankelrem, undersidig skinnsula, stämpelmärkt i godset, klackhöjd ca 7 cm, dustbag samt box i original medföljer
Fint skick. En strap med defekt låsfunktion (gängad kula saknas). Box med slitage/ skador.
854378
2020-12-27