Hermès skor stl 38

Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38
Hermès skor stl 38

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMÈS, skor, stl 38, sandalett modell med ankel strap, lila suede, invändigt skinnklädd, justerbar ankelrem, undersidig skinnsula, stämpelmärkt i godset, klackhöjd ca 7 cm, dustbag samt box i original medföljer

Fint skick. En strap med defekt låsfunktion (gängad kula saknas). Box med slitage/ skador.

854378

2020-12-27