Bordskanon

Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSKANON, 1800-tal, rör i gjutjärn samt lavett i trä, höjd (med röret uppfällt), gjutarstämpel, ca 22 samt 28x14 cm

Bitar av trä borta, omfattande slitage

854384

2020-12-21