RATIA RISTOMATTI Palaset Modular Storage Cubes

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RATIA RISTOMATTI, "Palaset Modular Storage Cubes", 6 st, 1960/70-tal, lackerade i vitt med knopp i metall, varje kub ca 34x34 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

854389

2020-12-20