Carin Nilsson skulptur

Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973): figuriner, 3 st, gips, 1900-talets första hälft, samtliga signerade, höjd ca 20, 30, 36 cm

Den mindre med avsgal vid sockelm bruksspår

854392

2020-12-20