Skål Thailand

Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand
Skål Thailand

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, lergods, Thailand, Sukothai, 14/1500-tal, dekor av fisk, diameter ca 26 cm

Lagning

854399

2020-12-16