Collier 14k guld med diamanter Italien
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
COLLIER, 14k guld, Italien, med 32 diamanter, totalt 33 fasettslipade stenar (den största stenen ej diamant), platt länk, v-formad mittdel med infällda stenar, stämplad Italien, 14k samt IMD, längd ca 42 cm, vikt ca 20 g
Något bruksslitage.
854400
2020-12-18