Collier 14k guld med diamanter Italien

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

COLLIER, 14k guld, Italien, med 32 diamanter, totalt 33 fasettslipade stenar (den största stenen ej diamant), platt länk, v-formad mittdel med infällda stenar, stämplad Italien, 14k samt IMD, längd ca 42 cm, vikt ca 20 g

Något bruksslitage.

854400

2020-12-18