Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Indra", signerad och numrerad Baertling 210/300 1955-68, färgserigrafi, motivmått ca 37x15 cm
Ej examinerad ur ram
854405
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här