Olle Baertling seriegrafi

Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi
Olle Baertling seriegrafi

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Indra", signerad och numrerad Baertling 210/300 1955-68, färgserigrafi, motivmått ca 37x15 cm

Ej examinerad ur ram

854405

2020-12-20