Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ / ARKIVSKÅP, 1970-tal, stomme med ekfanér bemålat i svart, 15 lådor, höjd ca 65, 100x52 cm
Bruksslitage, senare bemålad
854406
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här