Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ / ARKIVSKÅP, 1970-tal, stomme med ekfanér bemålat i svart, 15 lådor, höjd ca 65, 100x52 cm

Bruksslitage, senare bemålad

854406

2020-12-20