Herrbyrå nyrenässans

Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, fanerad i valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, handtag i skuret trä, två fällbara lådfronter med skrivinredning, höjd ca 159, 63x41 cm

Invändigt med fanerimitation, smärre fanerskador, nyckel saknas

854407

2020-12-15