Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR (2) 1 par, gustaviansk stil, 1800-talets slut, marmor och mässing, höjd ca 24 cm
Delar av hängen saknas, en manschett stukad, några nagg, bruks och åldersrelaterat slitage
854415
2020-12-19