Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, gustaviansk stil, 1800-talets slut, marmor och mässing, höjd ca 24 cm

Delar av hängen saknas, en manschett stukad, några nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

854415

2020-12-19