Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 153/290, bladmått ca 84x59 cm
Oramad
854427
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här