Jan Håfström färgetsning

Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Night", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 18/57, färgetsning, oramat blad, bladmått ca 70x53 cm

854430

2021-01-10