Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 500 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 18/35, oramat blad, bladstorlek ca 60,5x58 cm
854431
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här