Astrid Sylwan färgetsning

Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 500 SEK

ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 18/35, oramat blad, bladstorlek ca 60,5x58 cm

854431

2021-01-08