Astrid Sylwan färgetsning

Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning
Astrid Sylwan färgetsning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 19/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm

854433

2021-01-06