Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 19/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm
854433
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här