Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 26/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm
854435
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här