Victor Vasarely litografi

Victor Vasarely litografi
Victor Vasarely litografi
Victor Vasarely litografi
Victor Vasarely litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908- 1997): Komposition med Zebror, signerad, EA, färglitografi på japanpapper, bildmått 44x54 cm

854444

2020-12-17