Kruka Italien

Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien
Kruka Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUKA, snidad konstmassa föreställande bl a änglar, facklor, en sida med text på latin, märkt Firenze, insats av plåt med handtag, 1900-tal, oktagonal, höjd 40 cm, diameter 33 cm, sockel på 4 klotfötter, höjd ca 18,5 cm

Avslag föremkommer, sockel med sprickor och slitage, insats med korrision

854458

2020-12-15