Tony Cragg etsning

Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning
Tony Cragg etsning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TONY CRAGG (född 1949), etsning, signerad, A.P., komposition mot gul bakgrund, bladstorlek ca 47x52 cm, oramat blad

854461

2021-01-12