Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TONY CRAGG (född 1949), etsning, signerad, A.P., komposition mot gul bakgrund, bladstorlek ca 47x52 cm, oramat blad
854461
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här