Astrid Sylwan monotypi

Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi
Astrid Sylwan monotypi

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASTRID SYLWAN (född 1970): ´November´´, monotypi - färgetsning, signerad Astrid Sylwan samt "November", oramat blad, bladstorlek ca 48x43,5 cm

854462

2021-01-12