Björn Wessman litografi

Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): färglitografi, signerad Björn Wessman, numrerad 37/50, bladmått ca 39,5x54 cm, oramat blad

854464

2021-01-12