Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
SVEIN BJØRNENG, stolar, 4 st, Norge 1900-talets andra hälft, stomme i furu, rygg och sits med canvas, sitthöjd ca 47 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis slitage
854470
2020-12-20