SVEIN BJØRNENG

SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG
SVEIN BJØRNENG

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

SVEIN BJØRNENG, stolar, 4 st, Norge 1900-talets andra hälft, stomme i furu, rygg och sits med canvas, sitthöjd ca 47 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis slitage

854470

2020-12-20