Stig Lindberg vas, "Grazia"
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), vaser, (2), "Grazia", Gustavsberg, carraraglasyr, silverdekor med med blommor resp flicka mot vit fond, höjd ca 27-19 cm
Smärre bruksslitage, mindre märken och repor på glasyr, botten med dedikation
854484
2020-12-20