Raoul Dufy färglitografi

Raoul Dufy färglitografi
Raoul Dufy färglitografi
Raoul Dufy färglitografi
Raoul Dufy färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

RAOUL DUFY (1877-1953), efter: Stilleben, signerad i trycket, färglitografi, ca 48x63 cm

Ej examinerad ur ram

854491

2020-12-20