Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959) Motiv med väg och grönska, signerad samt daterad 1946, olja på duk, ca 45x32 cm

854493

2020-12-20