Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Caféscen, signerad samt numrerad 160/310, litogarfi ca 37x53 cm

Något gulnad i kanterna

854505

2020-12-20