Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Kvinna som badar, signerad i plåten samt i blyerts, tryckytan ca 15,7x11,7 cm

Gulnat blad

854509

2020-12-20