Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TABURETTER, 1 par, sengustavianska,1700-talets slut, sitthöjd ca 42 cm

Omkädda, slitage

854513

2020-12-15