Vas samt kanna

Vas samt kanna
Vas samt kanna
Vas samt kanna
Vas samt kanna
Vas samt kanna
Vas samt kanna
Vas samt kanna
Vas samt kanna

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLOS R PEBAQUE, vas, Gullaskruf, dekor av djur, signerad Carlos R Pebaque, Gullaskruf 99, Sweden, höjd 20 cm,

Smärre slitage

854521

2020-12-20