Dukar med servietter 1800-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSDUKAR, 2 st, med 18 tillhörande SERVETTER, 1800-talets senare del, linnedamast, spegel med prickar, randad bård med prickar, broderade monogram (SSB samt S), dukarnas mått ca 320x210, servetterna 78x78 cm
854524
2020-12-19