Duk med servietter 1800-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSDUK med 8 SERVETTER, 1800-talets senare del, linnedamast, spegel med prickar, randad bård med prickar, broderat monogram (S), duken 300x150, 5 servetter 40x40 samt 3 servetter 50x20 cm
854531
2020-12-19