Fat och coaster flintgods

Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods
Fat och coaster flintgods

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, COASTER, 2 dlr., flintgods, England och Frankrike, 1800-talets början, fatet Creil, ca 12-35 cm

Omfattande slitage, repor, märken, nagg, spricka

854535

2020-12-15