Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1900-talets början, rektangulär form, på tassar, polykrom dekor, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 7, 21x15 cm
Två tassar med spricka/lagning
854539
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här