Erik Sand skulptur

Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur
Erik Sand skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK SAND (1909-1997): kvinnohuvud, patinerad metall, på träsockel, signerad E.Sand med otydligt datering, möjligen 1941, höjd ink sockel ca 45 cm

Obetydligt slitage

854563

2020-12-20