Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DIMITRI OMERSA & CO, fotpall, i form av gris, klädd i brunt läder, höjd 37, längd 65 cm
Lagning, slitage
854573
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här