Skulptur soapstone

Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

SKULPTUR, soapstone, Kina, 1900-talets mitt, i form av figurscen, höjd ca 20,5 cm

Nagg

854580

2020-12-15