Servietter 1800-tal

Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVETTER, 9 st, 1800-talets senare del, linnedamast, dräll, broderat monogram (CG), ca70x70 cm

854589

2020-12-19