Max Walter Svanberg serigrafi

Max Walter Svanberg serigrafi
Max Walter Svanberg serigrafi
Max Walter Svanberg serigrafi
Max Walter Svanberg serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad Max Walters, numrerad 23/225, serigrafi, 24x21 cm

854595

2020-12-15