Bordsur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets andra hälft, sittande grekisk figur, stomme i zink delvis bronserad, plattor i alabaster, höjd ca 39, bredd 42 cm
En fot av, den andra böjd, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
854600
2020-12-20