Owe Gustafson serigrafi

Owe Gustafson serigrafi
Owe Gustafson serigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OWE GUSTAFSON (född 1940): Motiv ur "Fem myror är fler än fyra elefanter", signerad Owe Gustafson, numrerad 276/300, färgserigrafi, bladmått ca 60x43 cm,

854605

2020-12-20