Punschkoppar
Vollendet
2020-12-21
854652
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 6 st, glas, 1900-talets början, etsad dekor av blomstergirlander samt fåglar, slipad botten, höjd ca 4-5 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage