Punschkoppar

Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PUNSCHMUGGAR, 6 st, glas, 1900-talets början, etsad dekor av blomstergirlander samt fåglar, slipad botten, höjd ca 4-5 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

854652

2020-12-21