Clubfåtölj
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CLUBFÅTÖLJ, ca 1920-tal, djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Kraftiga skador
854655
Päivämäärä:
2020-12-21