Trädgårdsgrupp smide 1900-tal

Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal
Trädgårdsgrupp smide 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, svärtat smide, bestående av bord med glasskiva, höjd ca 74, 152x85, soffa, längd ca 113 cm, samt 2 stolar

Slitage, färgbortfall, märken

854666

2020-12-16