Tyko Sallinen akvarell
Klubbat för:
240 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
TYKO SALLINEN (1879-1955) by, signerad samt daterad -26, akvarell, 31x38 cm
Kuntoraportti
854685
Päivämäärä:
2020-12-17