Tyko Sallinen akvarell

Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell

Klubbat för:

240 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

TYKO SALLINEN (1879-1955) by, signerad samt daterad -26, akvarell, 31x38 cm

Kuntoraportti

854685

Päivämäärä:

2020-12-17